بازی مهیج تی وردز Teeworlds

ازی تی وردز یک بازی دو بعدی است که می توان آن را در سبک پلتفرم جای داد. در این بازی مدهای زیادی وجود دارد , مثل : Football-Block-FNG….. و همچنین  در بازی می توانید با دیگر بازیکنان به چت بپردازید و با آن ها حرف بزنید. در این بازی می توانید پروفایل خود را درست کنید, اسم و نام گروهی را انتخاب کنید و به بازی بپردازید.در کل این بازی بسیار اعتیاد آور و سرگرم کننده است. برای دانلود این بازی با ما همراه باشید. شاید تا کنون اسم این بازی به گوش شما نخورده باشد.بازی Teeworlds یک بازی دو بعدی و بسیار…

Games4Online.ir

286 عضو 21 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

621 عضو 67 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

بازی مهیج تی وردز Teeworlds

ازی تی وردز یک بازی دو بعدی است که می توان آن را در سبک پلتفرم جای داد. در این بازی مدهای زیادی وجود دارد , مثل : Football-Block-FNG….. و همچنین  در بازی می توانید با دیگر بازیکنان به چت بپردازید و با آن ها حرف بزنید. در این بازی می توانید پروفایل خود را درست کنید, اسم و نام گروهی را انتخاب کنید و به بازی بپردازید.در کل این بازی بسیار اعتیاد آور و سرگرم کننده است. برای دانلود این بازی با ما همراه باشید.

شاید تا کنون اسم این بازی به گوش شما نخورده باشد.بازی Teeworlds یک بازی دو بعدی و بسیار خلاقانه می باشد که دارای مد های گوناگون می باشد.در هر کدام از این مد ها شما هدفتان فرق می کند مثلا در مد FNG شما باید اقدام به از بین بردن تیم مخالف خود تللاش کنید.این بازی که در اصل برای سیستم عامل های کامپیوتر می باشد حال برای اندروید نیز منتشر شده است.شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به این بازی در موبایل خود کنید و حتی با کسانی که با کامپیوتر دارند بازی می کنند اقدام به رقابت کنید.این بازی نیز از سرور های ایرانی زیادی پشتیبانی می شود.کافیست در قسمت سرچ اسم سرور خود عبارت Persian را سرچ کرده و سپس با پسورد p30 وارد سرور شوید.شما می توانید هم اکنون آخرین نسخه از بازی Teeworlds برای کامپیوتر را از وبسایت گیمز4آنلاین دانلود نمایید.
برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید