دانلود بازی PUBG LITE کامپیوتر رایگان بهمراه آموزش

پابجی و پابجی لایت چیست ؟PUBG یکی از بهترین و معروف ترین بازی های دنیا در سبک بتل رویال است و میتوانیم به عنوان یکی از پرچمدارن در این سبک از آن نام ببریم . از آنجایی که این بازی خیلی معروف است طرفداران زیادی هم دارد که این بازی را انجام میدهند . اما انجام این بازی نیازمند سخت افزاری معمول برای بازی است که عمدتا اکثر گیمر ها از آن بهره مند نیستند . به همین دلیل شرکت krafton که سازنده اصلی این بازی است نسخه هایی در قالب لایت (Lite) انتشار کرده است که مخصوص سیستم ها ی ضعیف تر است . یعنی شما میتوانید…

Games4Online.ir

286 عضو 21 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

621 عضو 67 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

دانلود بازی PUBG LITE کامپیوتر رایگان بهمراه آموزش

پابجی و پابجی لایت چیست ؟

PUBG یکی از بهترین و معروف ترین بازی های دنیا در سبک بتل رویال است و میتوانیم به عنوان یکی از پرچمدارن در این سبک از آن نام ببریم .
از آنجایی که این بازی خیلی معروف است طرفداران زیادی هم دارد که این بازی را انجام میدهند . اما انجام این بازی نیازمند سخت افزاری معمول برای بازی است که عمدتا اکثر گیمر ها از آن بهره مند نیستند . به همین دلیل شرکت krafton که سازنده اصلی این بازی است نسخه هایی در قالب لایت (Lite) انتشار کرده است که مخصوص سیستم ها ی ضعیف تر است . یعنی شما میتوانید حال دیگر با سیستم ضعیف خودتان بازی پابجی را تجربه کنید !


نکته:برای دانلود نیاز به فیلترشکن میباشد.
برای بازی کردن TimeZone سیستم خود را بر روی برلین تنظیم نمایید.


برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید