خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال

بازی هایی مثل کلش آف کلنز "Clash of clans " و کلش رویال " clash royal " بازی هایی هستند که برای رسیدن به سطوح بالاتر و حرفه ای شدن وقت زیادی لازم است .به عنوان مثال اگر بخواهید به آخرین تاون بازی کلش آف کلنز برسید حداقل 2 سال زمان برای رسیدن به این سطح صرف کنید . کلش رویال هم نیز مانند بازی کلش آف کلنز زمان بر است و وقت زیادی باید برای ارتقای نیروها گذاشت . خرید و فروش اکانت کلش,کلش رویال,کلش اف کلنز,فروش اکانت کلش,فروش اکانت کلش رویال,خرید اکانت کلش رویال,خرید اکانت کلش اف کلنز,خرید…

Games4Online.ir

189 عضو 13 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

276 عضو 17 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال

بازی هایی مثل کلش آف کلنز "Clash of clans " و کلش رویال " clash royal " بازی هایی هستند که برای رسیدن به سطوح بالاتر و حرفه ای شدن وقت زیادی لازم است .

به عنوان مثال اگر بخواهید به آخرین تاون بازی کلش آف کلنز برسید حداقل 2 سال زمان برای رسیدن به این سطح صرف کنید . کلش رویال هم نیز مانند بازی کلش آف کلنز زمان بر است و وقت زیادی باید برای ارتقای نیروها گذاشت .

یک راه برای سریع رسیدن به سطوح بالا یا به اصطلاح مکس شدن وجود دارد و آن هم خرید اکانت کلش یا خرید اکانت رویال میباشد .

در این پست به کاربران عزیز سایت آنلاین ها  و خدمات این سایت را معرفی میکنیم ؛ وب سایت آنلاین ها اکنون با داشتن نماد اعتماد درگاه اینترنتی زرین پال معتبرترین مرکز خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین میباشد .

خرید اکانت

در صورتی که بخواهید اکانت مورد نظرتون رو پیدا کنید در وب سایت آنلاین ها به قسمت خرید اکانت کلش آف کلنز مراجعه کرده و با مشاهده آگهی های کلش اکانت کلش مورد دلخواه خودتون رو انتخاب کنید . همچنین برای خرید اکانت های سایر بازی ها نظیر کلش رویال یا خرید اکانت براول استارز یا خرید اکانت پابجی در صفحه اصلی وب سایت آنلاین ها روی عکس بازی مورد نظرتون کلیک کنید .

فروش اکانت

اگر هر یک از اکانت بازی های ذکر شده را داشتید و بخواهید اکانت خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید با مراجعه به وسایت آنلاین ها روی فروش اکانت کلش یا فروش اکانت کلش رویال یا فروش اکانت براول استارز یا فروش اکانت پابجی کلیک کرده و بعد از پر کردن فرم مشخصات اکانتتون آگهی شما در سایت و کانال تلگرامی و گروه تلگرامی آنلاین ها ثبت میشود .

خرید و فروش

کانال و گروه کلشی سوپرکلش

سوپرکلش شعبه سایت آنلاین ها میباشد که اکنون در حال فعالیت است و گروه و کانال تلگرامی این وب سایت به این نام میباشد . زمانی که آگهی خودتون رو در وبسایت ثبت میکنید همزمان با ثبت آگهی در وب سایت آگهی شما در کانال و گروه سوپر کلش در معرض دید 50 هزار کاربر قرار میگیرد . بنابراین بعد از ثبت آگهی شما فروش اکانت شما قطعی میباشد ؛ به شرطی که قیمت مناسب با لول اکانتتون رو بذارید .

واسط معتبر سایت آنلاین ها میان خریدار اکانت و فروشنده اکانت به عنوان واسطه عمل میکند . به علت اینکه این وبسایت دارای نماد اعتبار زرین پال میباشد  بیش از هزاران اکانت در این وب سایت با موفقیت خرید و فروش میشوند .

جهت ارتباط با مدیر سایت برای راهنمایی یا ثبت آگهی با شماره 09149354371 تماس بگیرید . این شماره تنها شماره واسط وبسایت آنلاین ها میباشد . توصیه میکنیم این شماره را در گوشی خود ذخیره کنید و بعد از طریق تلگرام به ایشان پیام دهید تا با آیدی های فیک و جعلی به شما پیام ندهند . آیدی تلگرام واسط این وبسایت blackdream70@ میباشد .

جهت پیوستن به گروه تلگرام کلشی آیدی onlinha_ir@ را جستجو کرده و به گروه آنلاین ها بپیوندید و جهت ورود به کانال تلگرامی ایدی onlinha_clash@ را سرچ کرده و به کانال تلگرامی ما بپیوندید . مزیت عضویت در گروه و کانال این است که وقتی آگهی اکانت رایگان در وب سایت قرار میگیرد به وسیله گروه یا کانال سریعا متوجه خواهید شد و میتوانید آگهی های ارزان قیمت را سریعا خریداری کنید .

جهت ورود به وب سایت ما روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید و فروش اکانت کلش آنلاین ها

سایت های ما :

http://onlinha.ir

http://superclahs.ir

برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید