بازی کلش رویال (Clash Royale)

کلش رویال (Clash Royale) نام یکی دیگر از بازی‌های کمپانی موفق سوپرسل است که در سال 2015 و در دو پلت فرم اندروید و آی او اس منتشر شده‌است. کلش رویال از جمله بازی‌های استراتژی کارتی آنلاین می‌باشد ابتدا برای پلت فرم ios و در مناطق محدود سپس برای پلت فرم android و حال در نسخه سونی کامپیوتر انترتیمنت (ps3) و(ps4) به صورت جهانی عرضه گردیده است. clash royale,کلش رویال,بازی کلش,بازی کلش رویال,خرید جم کلش رویال,خرید جم کلش,خرید جم کلش اف کلنز,کلش اف کلنز,کلش اف کلنس,

Games4Online.ir

189 عضو 13 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

276 عضو 17 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

بازی کلش رویال (Clash Royale)

کلش رویال (Clash Royale) نام یکی دیگر از بازی‌های کمپانی موفق سوپرسل است که در سال 2015 و در دو پلت فرم اندروید و آی او اس منتشر شده‌است. کلش رویال از جمله بازی‌های استراتژی کارتی آنلاین می‌باشد ابتدا برای پلت فرم ios و در مناطق محدود سپس برای پلت فرم android و حال در نسخه سونی کامپیوتر انترتیمنت (ps3) و(ps4) به صورت جهانی عرضه گردیده است.

بازی کلش رویال یک بازی جنگ تن به تن است که در یک میدان نبرد (arena) دو نفر باید با استراتژی و کارت‌های قدرتمند خود شروع به رقابت کنند و هر کسی استراتژی برتر را استفاده کنند آن هم در میدان جنگ پیروز می‌شود.

هر شخص باید برای نبرد ۸ کارت انتخاب کند. در واقع هر کارت یک نیرو به زمین می‌فرستد و هر نیرو یک ویژگی و یک قدرت ضربه و یک مقدار جان مشخص دارد. زمین بازی متشکل شده از دو قسمت که هر قسمت مربوط به یک نفر است و هر نفر ۲ برج شاهزاده خانم و ۱ برج پادشاه دارد.ازبین بردن برج پادشاه 3 تاج به شما خواهد داد و از بین بردن هر یک از برج‌های شاهزاده خانم 1 تاج . هر شخصی که در پایان بازی تعداد بیشتری تاج از 3 تاج داشته باشد پیروز است.

شما با هر برد یک صندوق بدست می‌آورید؛ و از درون جعبه‌ها کارت‌های مختلف بیرون می‌آید. هرچه تعداد کارت‌های یک نیرو بیشتر شود شما می‌توانید آن نیرو را ارتقاء دهید. نوع صندوق‌ها باهم متفاوت است و صندوق‌ها بر اساس ارنا و لجند متفاوت است.

با خرید جم کلش رویال، برنده شدن، جمع کردن تاج و ... ۱۴ صندوق این بازی باز شده و به شما تعلق می‌گیرد. این صندوق‌ها که به ترتیب بدست می‌آیند عبارتند از: صندوق رایگان، صندوق تاج، صندوق نقره‌ای، صندوق طلایی، صندوق جنگ، صندوق بزرگ، صندوق جادویی، صندوق سوپر جادویی، صندوق حماسی، صندوق افسانه‌ای، صندوق صاعقه، صندوق اقبال، صندوق پادشاه و صندوق آخر صندوق پادشاه افسانه ای است.

برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید