دانلود گیم مود زندگی در جنگ LifeTdm سمپ با بهترین کدنویسی و جذاب ترین مود

گیم مود های سمپ پکیج هایی میباشند تا با استفاده از آن بتوانید سرور بازی آنلاین Gta San Andreas برای خود راه اندازی کنید تا دیگر کاربران و پلیران بتوانند در سرور شما به بازی کردن بپردازند ! راه اندازی سرور سمپ کاملا راحت میباشد که سعی میکنیم در ادامه برای شما شرح دهیم !همانطور که از اسم گیم مود متوجه شدید این یک گیم مود منحصر به فرد و جدید میباشد که قبلا توسط چندتا از دوستان نوشته و توسعه داده شد به اسم سرور LifeTdm یا همان زندگی در جنگ !مود این سرور به قدری جذاب میباشد که موقع اذان شما باید نماز…

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

دانلود گیم مود زندگی در جنگ LifeTdm سمپ با بهترین کدنویسی و جذاب ترین مود


گیم مود های سمپ پکیج هایی میباشند تا با استفاده از آن بتوانید سرور بازی آنلاین Gta San Andreas برای خود راه اندازی کنید تا دیگر کاربران و پلیران بتوانند در سرور شما به بازی کردن بپردازند ! راه اندازی سرور سمپ کاملا راحت میباشد که سعی میکنیم در ادامه برای شما شرح دهیم !

همانطور که از اسم گیم مود متوجه شدید این یک گیم مود منحصر به فرد و جدید میباشد که قبلا توسط چندتا از دوستان نوشته و توسعه داده شد به اسم سرور LifeTdm یا همان زندگی در جنگ !

مود این سرور به قدری جذاب میباشد که موقع اذان شما باید نماز بخوانید موقع جنگ باید به جنگ بروید و کاملا میکس و ترکیب شده است !

برای ران کردن و راه اندازی سرور فایل server.cfg را با نوت پد باز کنید سپس اطلاعات و اسم سرورتونو در فایل server.cfg جایگزین کنید و با استفاده از فایل samp-server.exe سرور خود را ران کنید !

در صورت هرگونه مشکل از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید لحظات خوبی را برای شما آرزومندیم !
برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید