دانلود آخرین ورژن SAMP و آموزش آنلاین بازی کردن GTA5 بصورت کامل

  شما با استفاده از نرم افزار سمپ میتوانید با دنیایی جدید و کلی پلیر ایرانی و غیر ایرانی بصورت آنلاین بپردازید و همدیگرو بکشید یا باهم به تفریح بروید یا با ماشین دور دور کنید و هزاران کار دیگر حتی میتوانید برای خود ماشین و مود های ایرانی نصب کنید و از آنها درون  سرور آنلاین جی تی ای لذت ببرید ! همین حالا به جمع آنلاین باز های جی تی ای سان آندریاس ملحق شوید و از دنیایی جدید با کیفیتی جدید لذت ببرید!   آموزش نصب : 1- ابتدا بازی جی تی ای سان آندریاس GTA San Andreas رو دانلود کنید و روی…

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

دانلود آخرین ورژن SAMP و آموزش آنلاین بازی کردن GTA5 بصورت کامل
 

شما با استفاده از نرم افزار سمپ میتوانید با دنیایی جدید و کلی پلیر ایرانی و غیر ایرانی بصورت آنلاین بپردازید و همدیگرو بکشید یا باهم به تفریح بروید یا با ماشین دور دور کنید و هزاران کار دیگر حتی میتوانید برای خود ماشین و مود های ایرانی نصب کنید و از آنها درون  سرور آنلاین جی تی ای لذت ببرید !

همین حالا به جمع آنلاین باز های جی تی ای سان آندریاس ملحق شوید و از دنیایی جدید با کیفیتی جدید لذت ببرید!

 

آموزش نصب :

1- ابتدا بازی جی تی ای سان آندریاس GTA San Andreas رو دانلود کنید و روی سیستم خودتون نصب کنید (نسخه Gta:Sa شما باید اورجینال (انگلیسی) باشد ) که می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید !

« برای دانلود Gta:Sa کلیک کنید »2- نرم افزار سمپ را از آخر همین پست دانلود نمایید و آموزش نصب آن را در ادامه مطالعه کنید (در حال حاضر ورژن قرارگرفته کامل ترین و بهترین ورژن عرضه شده برای جی تی ای میباشد و از نصب بقیه ورژن ها خودداری کنید)

3- قبل از نصب نرم افزار سمپ وارد پوشه محل نصب بازی خود شوید و فایل اجرایی GTA5 را پیدا کنید و توجه کنید که اسم آن gta-sa باشد در غیر اینصورت آن را به این اسم تغییر دهید !

4- حالا فایل دانلودی سمپ را که از آخر همین پست دانلود کرده اید را باز کنید و BROWSE را بفشارید و محل نصب آن را دقیقا محلی که بازی اصلی خود را نصب کرده اید (پوشه اصلی نصبی بازی GTA5) انتخاب کنید

5- تبریک میگم شما نرم افزار سمپ خود را نصب کردید حالا از قسمت های Hosted tab و Internet میتوانید به سرورهای خارجی متصل بشوید ولی اگر سرور خاصی یا سرورهای ایرانی مد نظرتان بود تیک زرد رنگ بالای نرم افزار را بزنید و آیپی سرور مورد نظر یا سرور ایرانی را وارد کنید و تایید کنید سپس CONNECT را بزنید کار تمام شد!

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا :

. ویندوز 7 (هم ۳۲ بایت هم ۶۴ بایت)

. گرافیک حداقل 200 مگابایت

. رم 2

. سی پی یو 1+همچنین اگر بدنبال سرورهای ایرانی سمپ میگردید از این لینک میتوانید استفاده کنید!اگر در سمپ تازه وارد هستید و چیزی بلد نیستید به این پست مراجعه کنید تا کامل یاد بگیرید

وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir