site logo site logo site logo
site logo

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

Rockstar Games برای اولین بار بازی Grand Theft Auto 5 را در ماه سپتامبر سال گذشته برای کنسول های نسل هفتمی Playstation 3 و Xbox 360 عرضه کرده بود و شرکت مذکور ۳۳ نسخه تا کنون از بازی خود را به فروشگاه ها توزیع کرده است. Take-Two Interactive که به عنوان شرکت مادر قلمداد می شود اعلام کرده بود، نسخه های Playstation ۴ و Xbox One تا قبل از ماه آپریل ۲۰۱۵ منتشر خواهند شد.

پورت های نسل هشتمی تغییرات چشم گیری را در زمینه گرافیکی ارائه خواهند کرد به عنوان مثال “ترسیم اجسام در فواصل مختلف (draw distance) به همراه بافت ها از کیفیت بسیار مناسبت تری برخوردار خواهند بود و در کنار این موارد، خیابانها شلوغ تر بوده و رزولوشن بازی نیز بالاتر می باشد”. این اطلاعات در Rockstar Newswire منتشر شده است. 

Rockstar Games همچنین شفاف سازی کرده است که انتقال فایل های Save از PS3 و Xbox 360 به PC, PS4 یا Xbox One، فقط برای شخصیت های ساخته شده در بخش Grand Theft Auto Online محقق خواهد بود (که اطلاعات آن در شبکه های Cloud شبکه Rockstar Social Club قرار دارد). همچنین تمامی محتویاتی که تا کنون برای Grand Theft Auto Online عرضه شده است مانند مشاغل، اسلحه، خودرو و غیره در همان ابتدا برای نسخه های PC, PS4 یا Xbox One در دسترس می باشد.

نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 از یک ویرایشگر فیلم انحصاری بهره می برد که بازیکنان می توانند در آن با خلق صحنه های متفاوت آنها را ضبط کرده و در کنار یکدیگر قرار دهند.

❤ برای حمایت از ما کافیست در چنل دیسکورد گیمز فور آنلاین عضو شوید

discord.com/invite/zNeUXGQC4s
telegram