تیم اسپیک
تیم اسپیک

اخبار » بروزرسانی کال اف دیوتی موبایل رکورد دانلود رو شکست !

فروشگاه اندرویدی مایکت اخیرا پس از انتشار به‌روزرسانی جدید کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) یک رکوردشکنی بسیار جالب توجه داشته و بیش از ۵۵۰ هزار کاربر طی ۴۸ ساعت به دانلود آن پرداخته&zw

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

اخبار » بروزرسانی کال اف دیوتی موبایل رکورد دانلود رو شکست !
فروشگاه اندرویدی مایکت اخیرا پس از انتشار به‌روزرسانی جدید کال آف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) یک رکوردشکنی بسیار جالب توجه داشته و بیش از ۵۵۰ هزار کاربر طی ۴۸ ساعت به دانلود آن پرداخته‌اند.

روابط عمومی مایکت اعلام کرده رکورد بیشترین ترافیک لحظه‌ای شکسته شده است. این ترافیک، ۲۲۰ گیگابیت بر ثانیه در نقطه‌ی اوج (Peak) خود به ثبت رسیده. روابط عمومی مایکت توضیح داد:

می‌دانستیم استقبال از این به‌روزرسانی بالا خواهد بود. عدد فصل‌های بازی حالا دورقمی شده و در این چند ده ماه گذشته از عرضه‌ی آن، تعامل خوبی با کاربران CoD در مایکت برقرار کردیم. می‌دانیم دغدغه‌هایشان چیست و وقتی به‌روزرسانی جدید بازی محبوبشان از راه می‌رسد، رسالتی جز رساندن سریع و بی‌دردسر آن به دستشان نداریم. به همین خاطر بیش از هر چیزی، هدفمان حفظ کیفیت سرویس و ارائه‌ی خدمات به بهترین شکل و به همین کاربران بود. خوشحالیم که نه‌تنها به این مهم رسیدیم، بلکه رکورد جدیدی را هم در کنار هم و با یاری گیمرهای مایکت به ثبت رساندیم.

وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir