site logo site logo site logo
site logo





کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه





بازی ELEX II دنباله نسخه اول است که تجربه‌ای نقش آفرینی در دنیایی جهان باز و قدیمی را به همراه خواهد داشت. یک دنیای پسا آخرالزمانی بسیار جذاب در این اثر خواهیم دید که با محیط‌های بزرگ سر و کار دارد و بازیکنان می‌توانند با آزادی مطلق در گوشه و کنار آن پرسه بزنند. کاوش در این جهان هم با جت پک مخصوص کاراکتر بازی امکان‌پذیر شده است و می‌توانید هر طور که خواستید، داستان حماسی آن را جلو ببرید. چند ال از نبرد بزرگ نسخه قبلی و شکست جکس هیبرید می‌گذرد. حال تهدید جدیدی از آسمان نزول کرده است و قدرت‌های خطرناک دارک الکس را آزاد می‌کند. تمام حیات در جریان چنین اتفاقی به خطر استفاده است.

حال شما باید برای دفاع از صلح ماگالان و امنیت خانواده‌اش، باید همراه با جکس به ماموریتی رفته و جناحین سرزمین خود را متقاعد کنید که علیه مهاجمین متحد شوند. شما باید پسر خود دکس را پیدا کرده و سپس ماموریت‌های اصلی خود را در بازی شروع کنید. دنیای عظیم این اثر را سازندگان به‌طور اختصاصی طراحی کرده‌اند و می‌توانید تنوعی بسیار عالی و فانتزی را با تم پسا آخرالزمانی داشته باشید. بازی به شما اجازه می‌دهد که سیاره ماگالان را با آزادی بی‌سابقه‌ای کاوش کرده و با استفاده از جک پک مورد اعتماد خود، از سراسر نقشه عبور کرده و حتی پرواز را تجربه کنید. شما در جهانی زندگی می‌کنید که پر از NPC های منحصربه‌فرد است و کارهایی که انجام می‌دهید را بیاد خواهند آورد و می‌توانند در برابرش واکنش نشان دهند.

سته به رفتاری که شما داشته باشید، آن‌ها درخواست پذیرش به گروه شما را پذیرفته یا آن را رد می‌کنند. کشته شدن این NPC ها هم روی داستان کلی بازی تاثیرگذار خواهد بود. با سیستم کنترل بهبود یافته بازی Elex II می‌توانید در نبردهای نزدیک و دور سیاره شرکت کرده و داستانی را تجربه کنید که عواقبی برای‌تان به همراه خواهد داشت. شما در دنیایی از تصمیمات اخلاقی گرفته شده‌اید و باید موفق به مدیریت همه آن‌ها شوید تا در نهایت اتحادی بی‌نظیر را بتوانید علیه مهاجمین پیاده‌سازی کنید.

بازی Elex 2 تفاوت‌های بسیاری از نظر جزئیات با نسخه اول دارد و بازیکنان تا نسخه اول را تجربه نکرده باشند، نمی‌توانند آن‌ها را درک کنند. این بازی به‌وضوح یک یوروجانک است که از حد و اندازه خود فراتر رفته است، اما در حالت کلی نمی‌تواند جلای مورد انتظاری که مانند آثار AAA انتظار داریم را ارائه کند. در واقع، کسی که به دنبال گرافیک درخشان است، نمی‌تواند دریافتی خاصی از این بازی داشته باشد، اما کسانی که ناامید نشده و ادامه می‌دهند، در ادامه پی به ارزش واقعی بازی خواهند برد. بازی باگ‌های بسیار کمی دارد و هرگز مزاحمتی در تجربه گیم‌پلی بازی برای شما ایجاد نمی‌کنند. این بازی اگرچه در ظاهر چیزی برای ارائه کردن ندارد، اما در عمق بازی کاملا جبران کرده و کمی بعد از اولین مرحله، عاشقش خواهید شد.

 

در این بازی قرار است که یک‌بار دیگر چکمه‌های خود را پوشیده و رمز و رازهای جدیدی را از جهان بازی کشف کنید. سه گروه اصلی قانون شکنان، روحانیون و Berserkers را می‌بینیم که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. قانون شکنان گروهی راهزن هستند که خشونت و سرسختی ماگالان‌ها را به ارث برده‌اند. روحانیون هم بسیار مذهبی بوده و می‌توانند به‌طور موثر از فناوری استفاده کنند. در نهایت Berserkers را هم داریم که از مانا و جادو برای بازیابی کل جهان بهره خواهند برد. در بازی Elex 2 همه این گروه‌ها دور همدیگر جمع شده و به بازیکن این اجازه را خواهند داد که در جنگ آیندها از آن‌ها استفاده کرده و گسترش‌شان دهند.


game




حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10, 64 Bit

Processor: AMD Ryzen 3 3100 / Intel Core i5-7400

Memory: 12 GB RAM

Graphics: Radeon RX 5600 XT / Geforce GTX 1060

DirectX: Version 11

Storage: 45 GB available space



❤ برای حمایت از ما کافیست در چنل دیسکورد گیمز فور آنلاین عضو شوید

discord.com/invite/zNeUXGQC4s
telegram