site logo site logo site logo
site logo

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

استودیوی تازه‌ تاسیس Strikerz در جریان رویداد Gamescom 2021 از اولین ساخته‌ی خود یعنی بازی شبیه‌ساز فوتبال UFL به عنوان رقیب جدید Fifa و eFootball رونمایی کرد که با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine در حال توسعه است.

در چند سال اخیر دو مجموعه‌ی Fifa و PES (که از این به بعد eFootball نامیده می‌شود) تنها بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال موجود در بازار بوده‌اند و هیچ شرکت و استودیویی حاضر نشده تا به رقابت با دو شرکت Electronic Arts و Konami بپردازد و عنوانی در این سبک عرضه کند. با این حال استودیوی تازه‌تاسیس Strikerz قصد دارد تا با اولین ساخته‌ی خود یعنی UFL این ریسک بزرگ را به جان بخرد و به نبرد با این دو مجموعه‌ی پرسابقه برود.

جف کیلی مدتی پیش در توئیتر خود از رونمایی از یک بازی جدید در سبک شبیه‌ساز فوتبال در جریان رویداد Gamescom 2021  خبر داده بود. حالا متوجه شده‌ایم که استودیوی Strikerz که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده و هم‌اکنون شامل تیمی با بیش از ۲۰۰ بازیساز می‌شود، مشغول توسعه‌ی این عنوان است. این استودیو شامل پنج دفتر می‌شود که هر کدام در نقاط مختلفی از قاره‌ی اروپا واقع شده‌اند. بازی شبیه‌ساز فوتبال UFL یک تجربه‌ی کاملا جدید و انقلابی را به بازیکن‌ها ارائه میدهد و مهارت در گیم‌پلی آن بیش از هر عامل دیگری اهمیت دارد.دانلود بازی UFL برای کامپیوتر

دانلود بازی UFL برای کامپیوتر❤ برای حمایت از ما کافیست در چنل دیسکورد گیمز فور آنلاین عضو شوید

discord.com/invite/zNeUXGQC4s
telegram