تیم اسپیک
تیم اسپیک

دانلود Transit King Tycoon 5.2 – بازی شبیه ساز حمل و نقل برای اندروید

بازی موبایل Transit King Tycoon شما را در جایگاهی قرار میدهد که باید یک امپراتوری را بسازید و بتوانید رویاهای خود را دنبال کنید. بازی ریتم سرگرم کننده ای دارد و می توانید تدارکات لازم را برای یک سیستم

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

دانلود Transit King Tycoon 5.2 – بازی شبیه ساز حمل و نقل برای اندروید
بازی موبایل Transit King Tycoon شما را در جایگاهی قرار میدهد که باید یک امپراتوری را بسازید و بتوانید رویاهای خود را دنبال کنید. بازی ریتم سرگرم کننده ای دارد و می توانید تدارکات لازم را برای یک سیستم حمل و نقل عالی تهیه کنید. این سیستم می تواند شما را به یک سرمایه دار تبدیل کند و کارکردهای زیادی برای شما داشته باشد. بازی دارای ریتم اعتیادآوری است و می توانید این سیستم خود را گسترده تر کنید و یک شبیه ساز هیجان انگیز را تجربه کنید. بازی شباهت زیادی به دیگر آثار هم سبک دارد و باید بتوانید به سختی کار کنید و ماموریت هایی که به شما ارائه می شود را انجام دهید.

با دانلود Transit King Tycoon می توانید از مواد معدنی و حمل و نقل زیادی ساتاده کنید و ساخت و ارتقا را برعهده بگیرید. تنظیم درست کارگران و استفاده از سکه ها برای پیشرفت دادن این سیستم، اهمیت زیادی دارد و باید برای موفقیت بتوانید به ساخت جاده های بیشتر بپردازید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.


وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir