معرفی سرور سمپ آلفا رول پلی

درود خدمت کاربران عزیز وبسایت بزرگ گیمز فور آنلاین. با معرفی و آموزش ورود به اولین سرور RP (زندگی مجازی) و اندروید سمپ ایران در خدمتتون هستیم. خیلی هامون Gta:Sa رو چندین بار آفلاین بازی کردیم اما آخر

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

معرفی سرور سمپ آلفا رول پلی
درود خدمت کاربران عزیز وبسایت بزرگ گیمز فور آنلاین. با معرفی و آموزش ورود به اولین سرور RP (زندگی مجازی) و اندروید سمپ ایران در خدمتتون هستیم.

خیلی هامون Gta:Sa رو چندین بار آفلاین بازی کردیم اما آخرش خسته میشیم. ولی شما میتونید با آنلاین بازی کردن آن لذت و تجربه ای دیگر از این بازی چه در اندروید چه در کامپیوتر داشته باشید ! سمپ چیست؟ سمپ مخفف سن آندریاس مولتی پلیر است که این برنامه امکان آنلاین بازی کردن Gta Sa را به ما میدهد . شاید براتون سوال پیش اومده باشه رول پلی (زندگی مجازی) چیست؟ یعنی در سرور شما مانند واقعیت و زندگی واقعیتون باید در آنجا رفتار کنید. الکی کسی رو نکشید . گشنتون شد از رستوران غذا بخرید . کار کنید تا خونه و ماشین و اسکین بخرید و...بخشی از قابلیت های سرور آلفا رول پلی :

-خرید اسکین

-ارتقا و اسپورت ماشین

-خرید و فروش خانه و ماشین و..

-گذاشتن رادیو

-فکشن و شغل های جذاب مثل پلیس.مافیا.معلم و...

-برگزاری ایونت های مختلف

و کلی امکانات دیگر که میتوانید در سرور پس از ورود مشاهده کنید📱 آموزش نصب سمپ (Gta:Sa Online) در اندروید :💻آموزش نصب سمپ (Gta:Sa Online) در ویندوز :

وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir