بهترین سرور کنونی ایرانی Role Play (زندگی مجازی) جی تی ای 5

قصد داریم بهترین سرور زندگی مجازی سمپ GTA 5 ایرانی را به شما معرفی کنیم در حال حاضر سرور لایف فور گیم که اولین سرور زندگی مجازی ایرانی شروع به کار کرد بهترین سرور در ایران میباشد که با اسم آرساکیا در حال حاضر در حال فعالیت میباشد ! سرور جدید Role Play ایرانی که اولین سرور زندگی مجازی سمپ در ایران میباشد و خیلی زیباست برای بازی کردن در این سرور باید آخرین نسخه ی سمپ یعنی SA-MP 0.3.7 را داشته باشید که میتونید از اینجا دانلود کنید.پس از ورود به سرور آرساکیا مراحل را به ترتیب طی کنید و ثبت نام…

Games4Online.ir

286 عضو 21 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

621 عضو 67 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

بهترین سرور کنونی ایرانی Role Play (زندگی مجازی) جی تی ای 5

قصد داریم بهترین سرور زندگی مجازی سمپ GTA 5 ایرانی را به شما معرفی کنیم در حال حاضر سرور لایف فور گیم که اولین سرور زندگی مجازی ایرانی شروع به کار کرد بهترین سرور در ایران میباشد که با اسم آرساکیا در حال حاضر در حال فعالیت میباشد !سرور جدید Role Play ایرانی که اولین سرور زندگی مجازی سمپ در ایران میباشد و خیلی زیباست برای بازی کردن در این سرور باید آخرین نسخه ی سمپ یعنی SA-MP 0.3.7 را داشته باشید که میتونید از اینجا دانلود کنید.


پس از ورود به سرور آرساکیا مراحل را به ترتیب طی کنید و ثبت نام کنید و جنسیت خود را انتخاب کنید و پس از طی کردن مراحل آموزش ابتدا برای گرفتن گواهینامه رانندگی به آموزشگاه در نزدیکی محل اسپاون خود بروید !


"این سرور کار خود را با اسم لایف فور گیم (Life For Game) به اصطلاح LFG شروع کرد و پس از موفقیت های پی در پی برای خود نماد انحصاری و اسم اختصاصی به نام آرساکیا Arsacia انتخاب نمود"


آیپی سرور در سرور لیست گیمز4آنلاین به آدرس زیر قرار گرفت ! جهت بازی کردن پس از برداشت آیپی آن را در نرم افزار سمپ خود وارد کنید و از بازی کردن لذت ببرید

سرور لیست


امیدوارم از این سرور لذت ببرید.


برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید