راهنمای خرید اینترنتی

راهنمای خرید از سایت

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

راهنمای خرید اینترنتی

+ چگونه خریدم کنم ؟


  • ابتدا وارد پستی که میخواهید محصول آنرا بخرید شوید ؛


  • دکمه پرداخت را کلیک نمائید تا به فرم پرداخت و درگاه مستقیم پرداخت منتقل شوید .


در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید .


توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به سایت هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه countinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به سایت هدایت نشوید و پیغام تراکنش ناموفق برایتان به نمایش در آید ، خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی از طرف بانک به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد .

  • پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و پیغام موفقیت آمیز بودن خرید برایتان نمایش داده می شود .
توجه : درصورتی که خطا در پرداختتان وجود داشته باشد و یا اختلالی در آن بوجود آمده باشد به صفحه پرداخت ناموفق منتقل میشوید و مبلغ کسر شده از شما ، از سوی بانک ظرف حداکثر 24 ساعت به حساب شما برگشت داده می شود .

دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم پویای کارت بانکی دارید که با مراجعه به شعب بانکی می توانید این رمز را مشخص و تهیه کنید . برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک ، راهنمایی لازم را دریافت نمائید .


+ درصورتیکه در خرید مشکل داشتم چگونه پیگیری کنم ؟


جهت ارائه خدمات بهتر امکان پیگیری سفارشات برای شما عزیزان محیا شده است . تنها کافیست در سایت ثبت نام نموده و از پنل کاربری خودتان برای مدیریت پیام هایتان را بفرستید (Admin) . همچنین چندین راه تماس و ارتباطی با پشتیبانان ما از جمله تماس با ما و ... در سایت وجود دارد که میتوانید بوسیله آنها با ما مستقیما در تماس باشید .

+ چگونه لینک دانلود خود را دریافت کنم ؟

اولین نکته در خرید اینترنتی انجام کامل مراحل خرید است اگر در صفحه بانک مبلغ خرید از حساب شما کسر شده است و رسید دریافت کردید ولی به هر دلیلی دکمه تکمیل خرید را نزدید و به صفحه وبسایت ما برای دریافت لینک دانلود هدایت نشده اید خرید شما ناقص انجام شده است و مرحله اخر آن یعنی تائید پرداخت انجام نشده است در این موارد ظرف حداکثر 24 ساعت مبلغ پرداختی از طرف بانک به حساب شما بازگشت داده می شود و لازم است مجدد خرید کنید و حتما دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید و رسید پرداخت و شناسه پرداخت خود را برای دریافت آپدیت های آینده ابزار ها نزد خود نگه دارید .

+ درصورتی که مراحل خرید را بدرستی انجام داده باشید :

در صفحه پرداخت بانکی یک شماره و شناسه پرداخت در اختیارتان قرار میگیرد که باید تمامی اطلاعات خرید را برای پیگیری سفارشتان و همچنین دریافت آپدیت ابزارها در آینده نزد خود نگه دارید .توصیه میگردد در صفحه پرداخت بانک ، درصورتی که قابلیت وارد کردن شماره موبایل و ایمیل را دارد حتما این موارد را پر نمایید ، چرا که اطلاعات خرید و شناسه پرداخت به این راه های ارتباطی از طرف بانک بصورت خودکار برایتان ارسال می شود .

+ من در مرحله پرداخت بانکی فراموش کردم شناسه پرداخت خود را یادداشت نمایم . چه باید کرد ؟

برای حل این مشکل ، معمولا بانک ها جایگاهی در زیر اطلاعات پرداخت با نام ایمیل شما و یا شماره همراه شما طراحی کرده اند که با وارد کردن این اطلاعات ، گزارش خرید و اطلاعات خرید به این راه های ارتباطی ارسال می شود و میتوانید از آنها استفاده کرده و آنها را نزد خود نگه دارید . درصورتی که تماما اطلاعات خود را یادداشت نکرده باشید ؛ باید اطلاعات ایمیل و شماره موبایل و تاریخ خرید را که هنگام خرید در جایگاه های لازم پر کرده اید را ارائه دهید تا رسیدگی های لازم انجام شود .

+ پس از پرداخت موفق بانکی برای دریافت لینک دانلود چه باید کرد ؟


بطور کل پس از خرید ، لازم به انجام کاری نمی باشد و سفارش شما در سیکل بازرسی کارکنان ما قرار میگیرد و درصورتی که تمام اطلاعات خواسته شده را بطور کامل در جایگاه های لازم پر کرده باشید ، لینک دانلود طی بازه زمانی 15 دقیقه تا 24 ساعت آینده به ایمیل وارده ارسال میگردد .


+ مزیت عضویت در سایت چیست و چرا باید در سایت ثبت نام کرد ؟

بارز ترین مزیت عضویت در سایت ارتباط بهتر و سریعتر ما و شماست ! در پنل کاربری میتوانید برایمان پیام ارسال کنید و همچنسن چتروم نیز برای کاربران جهت برطرف کردن مشکلشان تعبیه شده مشکلاتتان را بصورت اختصاصی به ما بگویید و ما در این راه کمک کننده شما هستیم و پاسخگوی مشکلاتتان هستیم . برترین مزیت عضویت در سایت ارسال اخبار ابزار خریداری شده شما از ماست که طی بازه های زمانی مشخص منتشر خواهد شد . لازم به ذکر است که اعلام کنیم برای استفاده از این قابلیت ، حتما اطلاعات کاربری خود را مانند ایمیل و ... به درستی وارد نمایید تا در ارسال مطالب به شما خللی وارد نشود .

- راهنما رفع اشکال احتمالی مرورگرها :

درصورتیکه پیش از ورود به صفحه بانک با یکی از صفحه های زیر روبرو شدید طبق راهنما زیر عمل کنید :

+ اگر مرورگر شما Firefox است :
اگر با این تصویر روبرو شدید ابتدا روی I Understand the Risks کلیک کنید سپس روی Add Exception کلیک کنید سپس روی Confirm Security Exception کلیک کنید.+ اگر مرورگر شما Internet Explorer است :
اگر با تصویر زیر روبرو شدید روی دکمه Continue to this website کلیک کنید .


+ اگر مرورگر شما Google Chrome است :
درصورتیکه با تصویر زیر روبرو شدید ابتدا روی دکمه Advanced کلیک کنید سپس روی دکمه Proceed to کلیک کنید.

وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir