دانلود گیم مود زندگی در جنگ LifeTdm سمپ با بهترین کدنویسی و جذاب ترین مود

با سلام خدمت تمامی دنبال کنندگان گیمز4آنلاین امروز در خدمت شما هستیم با گیم مود منحصر به فردی به اسم LifeTdm که ترکیب مود جنگی و زندگی مجازی میباشد که با استفاده از این گیم مود بهترین سرور سمپ را میتوانید راه اندازی کنید ! گیم مود های سمپ پکیج هایی میباشند تا با استفاده از آن بتوانید سرور بازی آنلاین Gta San Andreas برای خود راه اندازی کنید تا دیگر کاربران و پلیران بتوانند در سرور شما به بازی کردن بپردازند ! راه اندازی سرور سمپ کاملا راحت میباشد که سعی میکنیم در ادامه برای شما شرح دهیم !همانطور…

Games4Online.ir

286 عضو 21 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

621 عضو 67 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

دانلود گیم مود زندگی در جنگ LifeTdm سمپ با بهترین کدنویسی و جذاب ترین مود

با سلام خدمت تمامی دنبال کنندگان گیمز4آنلاین امروز در خدمت شما هستیم با گیم مود منحصر به فردی به اسم LifeTdm که ترکیب مود جنگی و زندگی مجازی میباشد که با استفاده از این گیم مود بهترین سرور سمپ را میتوانید راه اندازی کنید !


گیم مود های سمپ پکیج هایی میباشند تا با استفاده از آن بتوانید سرور بازی آنلاین Gta San Andreas برای خود راه اندازی کنید تا دیگر کاربران و پلیران بتوانند در سرور شما به بازی کردن بپردازند ! راه اندازی سرور سمپ کاملا راحت میباشد که سعی میکنیم در ادامه برای شما شرح دهیم !

همانطور که از اسم گیم مود متوجه شدید این یک گیم مود منحصر به فرد و جدید میباشد که قبلا توسط چندتا از دوستان نوشته و توسعه داده شد به اسم سرور LifeTdm یا همان زندگی در جنگ !

مود این سرور به قدری جذاب میباشد که موقع اذان شما باید نماز بخوانید موقع جنگ باید به جنگ بروید و کاملا میکس و ترکیب شده است !

برای ران کردن و راه اندازی سرور فایل server.cfg را با نوت پد باز کنید سپس اطلاعات و اسم سرورتونو در فایل server.cfg جایگزین کنید و با استفاده از فایل samp-server.exe سرور خود را ران کنید !

در صورت هرگونه مشکل از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید لحظات خوبی را برای شما آرزومندیم !
برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید