site logo
کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

سلام و درود خدمت دوستان عزیز. امروز با دوره ای اختصاصی از ساخت مپ ام تی ای با مدل و تکسچر جدید در خدمتتون هستیم که توسط بنده تدریس شده و شما پس از خرید این دوره میتوانید هر مپ و مدلی که دلتون بخواد بسازید و حتی با فروش آن کسب درآمد کنید! برای این کار شما به سیستم قدرتمند و جدید احتیاج ندارید و در سیستم متوسط هم به راحتی قابل اجراست. همچنین لازم به ذکر است شما برای مشاهده این دوره به دانش برنامه نویسی و.. احتیاج ندارید و این دوره برای افراد مبتدی شروع میشود و شما را به سطح حرفه ای ارتقا میدهد. 


ما در این دوره 2 ویدیو بصورت کاملا اختصاصی قرار داده ایم که بصورت تکمیلی در پارت 1 آموزش ساخت مدل در Sketchup 2022 pro و در پارت 2 تبدیل مدل با نرم افزاز های ZModeler - ColEditor - Blender - MagicTXD به آبجکت ام تی ای و ترفند های مربوطه را آموزش داده ایم. همچنین شما پس از خرید این دوره تا 7 روز میتوانید هر سوالی در این زمینه یا مشکلات و.. از ما بپرسید. 


از آنجایی که ما برای ساخت این دوره زحمت کشیده ایم و برای اینکه بدست افرادی پابلیک نشود در یک چنل خصوصی تلگرام دوره را آپلود کردیم که امکان انتشار ویدیو توسط افرادی که خریدند وجود ندارد و شما پس از خرید این دوره به Aryan_Hojati@ پیام دهید تا لینک این چنل را دریافت کنید. تبلیغات
❤ برای حمایت از ما کافیست در چنل دیسکورد گیمز فور آنلاین عضو شوید

discord.com/invite/zNeUXGQC4s
telegram