دانلود آخرین ورژن Sobeit برای نرم افزار SAMP 0.3.7 به همراه آموزش نصب

با استفاده از مود سوبیت Sobeit شما قادر خواهید بود اکثر چیت ها و مودها را بصورت همزمان در بازی خود داشته باشید اعم از نوریلود , چیت اسلحه , پرواز و ... که با کمی کار کردن به آن مسلط و وارد میشویدمود سوبیت (Sobeit) یکی از سری چیت های گیمز4آنلاین و یکی از کار آمد ترین و بهترین مود های سمپ میباشد که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد و اکثرا اگر استفاده هم نکرده باشند اسم آن را شنیده اند ! اگر هم نشنیده اید پس از نصب با قابلیت های منحصر به فرد آن آشنا میشوید قابلیت هایی نظیر Aim , نوریلود (NoRealod) , نامحدود…

Games4Online.ir

286 عضو 21 آنلاین
پیوستن به کانال

Games4Online.ir

621 عضو 67 آنلاین
پیوستن به گروه
از چیتر های حرفه ای مخصوصا در زمینه بازی زولا دعوت به همکاری میشود !

دانلود آخرین ورژن Sobeit برای نرم افزار SAMP 0.3.7 به همراه آموزش نصب

با استفاده از مود سوبیت Sobeit شما قادر خواهید بود اکثر چیت ها و مودها را بصورت همزمان در بازی خود داشته باشید اعم از نوریلود , چیت اسلحه , پرواز و ... که با کمی کار کردن به آن مسلط و وارد میشویدمود سوبیت (Sobeit) یکی از سری چیت های گیمز4آنلاین و یکی از کار آمد ترین و بهترین مود های سمپ میباشد که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد و اکثرا اگر استفاده هم نکرده باشند اسم آن را شنیده اند ! اگر هم نشنیده اید پس از نصب با قابلیت های منحصر به فرد آن آشنا میشوید قابلیت هایی نظیر Aim , نوریلود (NoRealod) , نامحدود کردن تیر , آوردن اسلحه , پرواز و ...

اگر تا بحال از این چیت و مود استفاده ای نداشتید پیشنهاد میکنیم برای یکبار هم شده استفاده کنید و از قابلیت های منحصر به فردش لذت ببرید !

برای نصب این مود شما نیاز به هیچ پچ و بسته های نصب کننده و cleo و ... ندارید و فقط کافیست فایل دانلودی را از زیر دانلود کنید و محل نصب را دقیقا همان پوشه محل نصب بازی GTA5 (Gta San Andreas) را مشخص کنید و مود بصورت اتوماتیک نصب میشود !

طریقه استفاده: پس از نصب مود شما کار خاص دیگری انجام نمیدهید و وارد سمپ و سرور مورد نظر میشوید با استفاده از F12 چیت فعال و غیرفعال میشود و با استفاده از F11 لیست دستورات و چیت های آن باز میشود که با توجه به نیاز خود از آن استفاده میکنید و لذت میبرید !

لازم به ذکر است زیاد از چیت های مود منحصر به فرد سوبیت استفاده نکنید زیرا ممکن از منجر به فهمیدن مدیر و مالک سرور شود و شمارو از سرور بیرون بیندازد و باعث محرومیت شما شود پس بصورت نامحسوس از چیت استفاده کنید !

برای ورود به چت روم گیمز 4 آنلاین اینجا کلیک کنید