دانلود آخرین ورژن Sobeit برای نرم افزار SAMP 0.3.7 به همراه آموزش نصب

مود سوبیت (Sobeit) یکی از سری چیت های گیمز4آنلاین و یکی از کار آمد ترین و بهترین مود های سمپ میباشد که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد و اکثرا اگر استفاده هم نکرده باشند اسم آن را شنیده اند ! اگر هم نشنید

کانال تلگرام

پیوستن به کانال

گروه تلگرام

پیوستن به گروه

دانلود آخرین ورژن Sobeit برای نرم افزار SAMP 0.3.7 به همراه آموزش نصب

مود سوبیت (Sobeit) یکی از سری چیت های گیمز4آنلاین و یکی از کار آمد ترین و بهترین مود های سمپ میباشد که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد و اکثرا اگر استفاده هم نکرده باشند اسم آن را شنیده اند ! اگر هم نشنیده اید پس از نصب با قابلیت های منحصر به فرد آن آشنا میشوید قابلیت هایی نظیر Aim , نوریلود (NoRealod) , نامحدود کردن تیر , آوردن اسلحه , پرواز و ...

اگر تا بحال از این چیت و مود استفاده ای نداشتید پیشنهاد میکنیم برای یکبار هم شده استفاده کنید و از قابلیت های منحصر به فردش لذت ببرید !

برای نصب این مود شما نیاز به هیچ پچ و بسته های نصب کننده و cleo و ... ندارید و فقط کافیست فایل دانلودی را از زیر دانلود کنید و محل نصب را دقیقا همان پوشه محل نصب بازی GTA5 (Gta San Andreas) را مشخص کنید و مود بصورت اتوماتیک نصب میشود !

طریقه استفاده: پس از نصب مود شما کار خاص دیگری انجام نمیدهید و وارد سمپ و سرور مورد نظر میشوید با استفاده از F12 چیت فعال و غیرفعال میشود و با استفاده از F11 لیست دستورات و چیت های آن باز میشود که با توجه به نیاز خود از آن استفاده میکنید و لذت میبرید !

لازم به ذکر است زیاد از چیت های مود منحصر به فرد سوبیت استفاده نکنید زیرا ممکن از منجر به فهمیدن مدیر و مالک سرور شود و شمارو از سرور بیرون بیندازد و باعث محرومیت شما شود پس بصورت نامحسوس از چیت استفاده کنید !

وبسایت لایف فور گیم ، برترین مرجع بازی های آفلاین و آنلاین

Life4Game.ir